The Anderson / Андерсон

Андерсон/The Anderson – київський гурт, заснований влітку 2003 року. У вересні того року група дебютувала у київському клубі «ОSтаNNя Барикада» і вже восени взяла участь у фестивалі «Подих» та записала дві пісні для однойменної збірки.

Від часу свого заснування Андерсон відіграли майже 100 концертів та взяли участь в українських фестивалях «Heavy Fall», «Рейвах», «Мазепа Фест», «Рок-Воля», «АероРок», «Рок Січ», «Нівроку», а також у польському "Хатсток". Тричі грали в українському фіналі міжнародного фестивалю-конкурсу «живої» музики The Global Battle Of the Bands у 2004-2006 роках, та неодноразово виступали у якості гостя цього конкурсу.

Наприкінці 2006 року гурт призупинив свою концертну діяльність заради запису дебютного альбому. Запис проходив в лютому – вересні 2007 року в студії BRITRecords. Платівку за назвою «Словозброя» видано у вересні 2008 року на українському лейблі «Vesna Music».

З липня 2010 року у складі гурту новий басист - Андрій. Перший спільний виступ відбувся на цьогорічному The Global Battle Of the Bands.

Зараз Андерсон закінчують запис другого альбому «Життя», сінгл з якого під назвою «Безодня» вже доступний на офіційному вебсайті гурту, та планують тур Україною у підтримку нової платівки.

16 червня 2011 року Андерсон випустили другий альбом «Життя», який можна завантажити на веб сайтi гурту www.anderson.kiev.ua.

* * * * * * * * * *

Андерсон - це просто гарне слово. Воно пофарбоване в зелений та білий колір. І досі невідомо як його зіграти, але спроби тривають.

Гурт зародився влітку 2003-го року. Назву приніс гітарист Вадим у кишені червоної куртки. Вокалісту Русланові, басисту Владові та барабанщику Міхє воно сподобалося - воно не тиснуло, не бовталося, тому й лишилося.

Трохи пізніше змінився гітарист. Новий виявився бородатим тезкою барабанщика. Він приніс із собою великий гітарний процесор та купу загадкових речей, які повністю перемінили саунд команди. Саме це звучання можна почути у випестуваному первістку гурту під назвою “Словозброя”. Первенець випурхнув із гнізда 2008-го року і доступний для вільного закачування.

Басист Андрій замінив Влада спекотним літом 2010-го року. З того часу бас гирчить, а іноді то в’язне в дабі, то мружиться на сонячну боса-нову.

Обгризений мікрофон на польському фестивалі ChatStok, порвані струни та поламані палички на сотні концертів – цим живе Андерсон поза стінами студії, де влітку 2011-го року встиг на мікшері повноформатний альбом під назвою “Життя”…

Audio

The Anderson – Mizh Nami (Between Us)
The Anderson – Zhyttya (Life)
The Anderson – Spynys' (Stop)